Куток споживача – це обов́́ язковий, атрибут будь-якого закладу. Про доступність інформації споживачу попереджає відповідний закон. Саме тому відсутність кутка у повній його комплектації у торговій точці може мати наслідки у вигляді штрафів з боку Управління у справах захисту прав споживачів.

Ми пропонуємо виготовлення кутків споживача на будь-який смак та відповідно до стилю Вашого закладу. Цей обов́ язковий атрибут стане невимушеним й гармонійним елементом стилю  й водночас відповідатиме всім нормам закону.

   У Куточку споживача повинна бути розмішена наступна інформація:

  • Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної чи фізичної особи – підприємця;
  • Книга відгуків та пропозицій встановленого зразка ( затверджена наказом міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 24.06.1999 р. №349);
  • Адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів;
  • Торговий патент. Дозвіл на торгівлю.
  • Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ (якщо ПП зареєстрований таким)

Суб’єкти господарювання, крім зазначених обов’язкових документів, повинні розміщувати в Куточку споживача витяги з Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами:

При здійсненні роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в Куточку  необхідно розмістити правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами і витяги зі ст.18 та 19 Закону України « Про захист прав споживачів».  Також в  відділі чи  секції продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів потрібно розмістити інформацію про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18- річного віку.